Absolwenci

Nasi absolwenci od początku istnienia Szkoły otrzymują świetne wyniki z egzaminów GSCE oraz AS i A2 (uznawanych przez Ministerstwo Edukacji UK) z języka polskiego jako obcego — z czego Szkoła jest ogromnie dumna. Świadczy to o wysokim poziomie nauczania w naszej szkole i o wyjątkowym zaangażowaniu i bezinteresownym poświęceniu naszych nauczycieli. Wyniki AS i A2 (100 procent najwyższych ocen co roku) są najlepsze wśród wszystkich Szkół Sobotnich w Wielkiej Brytanii.

Wielu naszych absolwentów ukończyło angielskie studia uniwersyteckie i obecnie zajmuje wysokie stanowiska zarówno w UK jak i za granicą.

Nasi Absolwenci są dumni z dwujęzyczności i z duża wdzięcznością oraz sympatią wspominają czas spędzony w naszej Szkole.

Bardzo im za to dziękujemy!

Wszystkim absolwentom Szkoła życzy wiele pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym!